Zmeňte sen o vlastnom dome na realitu

remu

Mať tak vlastný domček na tichom pozemku, kde si môžete pokojne sadnúť do záhrady a vypiť horúcu kávu, či chladený drink. Neznie to ako vo sne? Ale môže to byť veľmi jednoducho realitou. Veď si stačí zobrať hypotéku a začať stavať. Ak však nemáte času nazvyš a viete, že stavbu domu by ste určite v rozumnom čase nezvládli, tak využite domy na kľúč v Bratislave. Vy si len vyberiete typ domu a firma vám ho postaví presne podľa vašich predstáv.

 

Ak sa vám predstava bývanie vo vlastnom dome bez ohnutia prstu zapáčila, tak  si stačí už len nájsť vyhovujúci pozemok, ktorý bude ideálne blízko vašej práce či nejakého mesta a zároveň bude v tichej lokalite, kde si budete môcť užívať súkromie a pokoj.

 

Keď už budete vedieť, kde chcete dom postaviť, tak si musíte vybrať konkrétny dom. To, z akého materiálu bude, aký bude veľký a aké bude rozloženie izieb a podobne. Môžete sa nechať inšpirovať na internetovej stránke remu.sk, kde si môžete pozrieť fotky z realizácii rôznych rodinných domov.

 

Zabezpečte si súkromie

V prípade, že ste nenašli pozemok, ktorý vám zaistí súkromie sám osebe, musíte si zabezpečiť súkromie sami. V tom vám pomôžu betónové ploty, ktoré výborne vyzerajú, ale aj dokonalo oddelia váš pozemok od okolitého sveta. Doma si teda budete môcť robiť čo chcete a môžete si byť istí, že vás nikto zo susedov nebude sledovať.

 

Ak sa vám pošťastí zohnať dobrý pozemok a vybrať si krásny domček, tak už o pár mesiacov si budete môcť užívať záhradné párty s priateľmi či romantické večere s partnerom vo vlastnej záhrade.

remu2

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.