Matrace AirForce pre tých, ktorí si potrpia na vysokú hygienu lôžka.

forest_detail

Predpokladom pre uchovanie dobrej hygieny postele je zabezpečenie jej cirkulácie vzduchu. Keď nebude dostatočne vetraná, poskytne ideálne podmienky pre vznik plesne. Za najvzdušnějšie matrace sa považujú pružinové, avšak presvedčíme vás, že aj penové matrace môžu byť veľmi priedušné. Musia byť totiž vybavené systémom AirForce.

flora(1)

Čo znamená „systém AirForce“?

Unikátny systém AirForce patrí k najdokonalejším systémom odvetrávania matracov. Pomocou švédskej technológie ich vyrába svetový výrobca matracov a roštov Hilding Anders ČR, a.s.

  • Jedná sa o špeciálnu konštrukciu jadra, ktorého časti sú pretkané odvetrávacími kanálikmi v troch osiach. To zaručuje vzdušnosť vo všetkých smeroch.
  • Systém AirForce je navyše podporený tzv.  efektom bežnej pumpy, ktorú aj v dnešnej dobe môžete stretnúť v uliciach na dedine. Prirodzené pohyby tela pri spánku stláčajú jednotlivé zóny matraca, pričom dochádza k nasávaniu a vytláčaniu vzduchu.
  • Vzdušnosť penových matracov AirForce je porovnateľná so vzdušnosťou pružinových matracov.

Počas spánku sa z ľudského tela uvoľňuje veľa tekutín (aj v čase, keď nie sme chorí je to 0,5 – 1 liter potu), ktoré je potrebné odviesť z matraca preč. Ak sa tak nestane, bude sa vlhkosť držať v posteli a vytvorí optimálne prostredie pre výskyt plesne. Tá je veľmi nebezpečná, pretože môže byť spúšťačom alergií, atopického ekzému či astmy.

  • Matrace vybavené systémom AirForce zaistia dokonalú priedyšnosť, takže plesne, roztoče, baktérie a iné nežiaduce mikroorganizmy nebudú mať žiadnu šancu na prežitie.

 Vzdušné, a zároveň komfortné

Ak vyžadujete vzdušný matrac, ale neuspokojíte sa s konvenčným typom pružinových matracov, vyberte si penové matrace s týmto jedinečným odvetrávacím systémom.

  • Aj keď sú opatrené ventilačnou profiláciou, stále si zachovávajú svoje skvelé ortopedické vlastnosti, ktoré vám zaručia pohodlný spánok aj relaxáciu.

Náš tip: Na slovenský trh sa teraz dostáva prémiový rad komfortných matracov so systémom AirForce značky Slumberland a Tropico. Využite časovo obmedzenú ponuku a nakúpte si tieto matrace v akcii 1+1 zadarmo. Zaistíte tak zdravý spánok vám aj vášmu partnerovi.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.