Čaro kovového nábytku

http://www.directbedshop.co.uk

Kovový nábytok sa dá vhodne využiť či už v interiéri alebo pre vonkajšie použitie. Je to atraktívny, moderný nábytok, ktorý vďaka svojmu vzhľadu určite oživí váš domov.

Navyše sa dá vkusne kombinovať s inými materiálmi ako je drevo, sklo alebo kameň a taktiež je odolný proti poškrabaniu či znečisteniu.
Hlavnou výhodou takéhoto nábytku je jeho trvanlivosť a pevnosť. Môže zostať vonku v každom ročnom období a stále bude vyzerať dobre. Nevyžaduje si veľkú údržbu. Výrobným materiálom kovového nábytku je oceľ, hliník, chróm, nerez i liatina. Hliník je ľahší ako oceľ, preto sa využíva najmä na výrobu záhradného prípadne bazénového nábytku ako sú skladacie stoličky, hojdačky či lavičky.

Oceľ je veľmi odolná čiže vydrží vo vetre aj v daždi. Jej nevýhodou je tepelná vodivosť. V chladnom počasí je takýto nábytok studený a v teplom naopak páli pri dotyku. Medzi časté povrchové úpravy patrí chrómovanie, lakovanie, mosadz aj plast.

stolicky_kovove

http://www.rohithfurnishing.com

Kovový nábytok nemusí pôsobiť chladne a nepohodlne. Postačí pridať rôzne vankúše a nábytok je ihneď pohodlnejší aj atraktívnejší. V domácnosti kusy tohto nábytku nájdu uplatnenie v každej miestnosti. Môžete si zadovážiť rozličné tvarované stolíky, postele, komody, vešiaky a iné doplnky.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.