Užitočné kúpeľňové skrinky

www.argos.co.uk

Kúpeľňové skrinky sú základným praktickým doplnkom každej kúpeľne.Sú dostupné v širokej škále štýlov, tvarov, farieb a rozmerov. Vyznačujú sa svojou funkčnosťou a univerzálnosťou.

Skrinky vyzerajú síce jednoducho ale sú veľmi praktické aj elegantné zároveň. Môžete si ich samozrejme upraviť na mieru aby čo najlepšie zapadli do priestoru vašej kúpeľne a jeho dizajnu.

Zrkadlové skrinky sú ideálne do malých kúpeľní pretože ich opticky zväčšia. Majú čisté línie vhodné do moderných i klasických kúpeľní. Najvhodnejšie je ich umiestniť priamo nad umývadlo. Kúpeľňové skrinky ponúkajú dostatok úložného priestoru a pomôžu vám efektívne roztriediť vaše každodenne používané veci. Či už sú to uteráky, čistiace potreby, kozmetika alebo iné drobnosti. Umiestniť ich môžete aj pod umývadlo, do rohov kúpeľne alebo na voľnú stenu. Úložný priestor ponúkajú formou poličiek, ktoré sú buď schované za drevenými alebo sklenými dvierkami. Originálnym riešením je inštalácia svetla v skrinke pre ľahké hľadanie potrebných vecí. Cez sklené dvierka pôsobí svetlo dokonca relaxačne.

Bathroom-Cabinet

http://www.china-kitchen-cabinets.cn

Staré veľké skrine na nôžkach neváhajte vymeniť za štýlové závesné skrinky. Jednoducho sa inštalujú a dodajú celej kúpeľni ten správny elegantný vzhľad. Môžete ich bez problémov kombinovať s regálmi, komodou či otvorenými policami. Keďže je kúpeľňa charakteristická nadmernou vlhkosťou a teplotou, treba si tiež vybrať správny materiál skriniek. Tie sa vyrábajú z kovu, skla, plastu ale aj drevotriesky povrchovo upravenej fóliou. Zakúpiť si ich môžete samostatne ale i v zostave. Samostatné skrinky však môžete kombinovať podľa svojich predstáv a fantázie.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.