Cez deň pohovka a v noci posteľ

posteľ-80264

Ak bývame v jednoizbovom byte a potrebujeme ušetriť každý priestor, môžeme využiť sedacie súpravy, ktoré nám budú slúžiť cez deň na sedenie a uvítanie návštev, a v noci na spanie. Na trhu máme totiž aj také pohovky, ktorú sú dosť kvalitné a zaručia nám aj zdravý spánok. Väčšinou ide o pohovky, ktoré sa vyrábajú v Taliansku.

Disponujú dizajnovo pekným a atraktívnym vzhľadom a v noci sa nám pohovky premenia na pohodlnú posteľ na spanie. Tieto pohovky nie sú klasické rozkladacie, ale sú preklápacie, čo znamená, že majú pevne oddelenú sedaciu časť od matracu, ktorý je umiestnený zospodu pohovky a prístup k nemu máme iba po rozložení. To nám zaručí maximálne hygienické prostredie pre spánok. Ďalšou výhodou týchto sedačiek je to, že majú snímateľné poťahy, ktoré môžeme následne jednoducho vyprať.

posteľ-802631

Na zložité čistenie týchto pohoviek môžeme teda zabudnúť, čo uvíta nejeden z nás, ktorý je pracovne vyťažený. Navyše tieto pohovky disponujú veľkým úložným priestorom. Matrace sú taktiež vysoko kvalitné, pretože sú vyrobené zo studenej a pamäťovej peny, ktoré sú veľmi obľúbené u kupujúcich. Tieto matrace nie sú v pohovke umiestnené napevno, môžeme ich teda kedykoľvek vymeniť. Pohovku si môžeme zakúpiť samostatne, alebo zakomponovať do rohovej sedacej súpravy.

posteľ-80247

K dispozícii máme kvalitné poťahové látky, ktoré nájdeme v rôznych odtieňoch farieb a sú vyrobené z kvalitného semišu. Ak nám tento materiál nevyhovuje, môžeme sa rozhodnúť pre odolné hrubé tkané látky, ktoré sú zložené z bavlny a polyestru. Dĺžka matracu je u všetkých typov rovnaká a to 190 cm, šírku si môžeme zvoliť podľa typu sedačky a k dispozícii máme tieto veľkosti – 120, 140, alebo 160 cm. V oblasti spánku by sme mali byť sebeckí a na kvalite spánku nijakým spôsobom nešetriť.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.