POZOR SÚŤAŽ:Hrajte o multifunkčný čistiaci prostriedok CLIN s firmou HENKEL

henkel-clin

 

henkel-clin-cistiaci-prostriedok

Domácnosť bez šmúh a perfektne lesklá len s jediným produktom!

Aj vy máte pocit, že existuje špeciálny čistiaci prostriedok takmer na každý kus nábytku a povrch v domácnosti? Pre každodenné upratovanie experti firmy Henkel vyvinuli novinku, ktorá vám ušetrí čas i miesto v poličke.

Nový Clin Multi-Shine s unikátnym zložením si poradí s každodennou špinou a prachom až na 20 rozličných povrchoch v domácnosti. Praktické balenie s rozprašovačom navyše uľahčí aplikáciu pre optimálny výsledok. Stačí nastriekať na čistený povrch  a jednoducho zotrieť!  S novým Clinom Multi-Shine bude vaša domácnosť žiariť čistotou každý deň.

 

Clin Multi-Shine, efektívny pomocník v domácnosti

Poznáte to, odtlačky prstov na lakovanom nábytku, povrchové nečistoty na parapete, kruhové stopy po nápojoch na stole – to sú situácie, ktoré sa v bežnej domácnosti vyskytujú každý deň. Nemusíte však už zápasiť s ťažkým vedrom s vodou a špeciálnymi prostriedkami na lak, umelohmotné povrchy, keramiku či hliník. Nový pomocník v domácnosti od firmy Henkel, Clin Multi-Shine, je vhodný na čistenie až 20 povrchov! Môžete ho použiť nielen na drevo, plast alebo kov, ale dokonca aj na kožu či sklo. Na upratanie celej domácnosti vám tak postačí iba jeden čistiaci prostriedok. S Clinom Multi-Shine jednoducho vyčistíte aj náročnejšie povrchy, ktoré zvyčajne potrebujú špeciálnu starostlivosť. Vďaka starostlivo vyvinutému zloženiu ho bez obáv použite na čistenie povrchu televízora, odstráni tiež zvyšky jedla v chladničke a vyčistí napríklad kľučky na dverách. Lesk dodá aj vašej koženej sedačke, kuchynskej linke alebo parapetným doskám.

Multifunkčný Clin Multi-Shine

Nový Clin Multi-Shine využijete aj v dielni, garáži alebo v kancelárii. Namiesto množstva produktov vám postačí jediný výrobok s univerzálnym pôsobením. Praktické balenie s rozprašovačom  zjednodušuje manipuláciu a na vyčistenie povrchu vám umožní použiť iba nevyhnutné množstvo prípravku. Clin Multi-Shine vám teda  pomáha šetriť čas, miesto i peniaze.

Súťaž o Clin Multi-Shine pre každého z vás

Ak správne odpoviete na 4 súťažné otázky, zapojíte sa do žrebovania o čistiaci prostriedok Clin Multi-Shine. Žrebovanie sa uskutočňuje každý týždeň v piatok  a každý pondelok budú zverejňovaný výhercovia súťaže.

Súťažné otázky sú:

1. Na koľko povrchov je Clin MS možné použit?

2. Akou formou sa aplikuje Clin MS?

3. Je Clin MS vhodný aj na háklivé povrchy ako sú koža, drevo a iné?

4. Produktom ktorej firmy je Clin MS?

Vaše odpovede nám zasielajte na e-mailovú adresu casopisbyvanie@gmail.com.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.