Efektívna multifunkčná taburetka

http://www.christianlessing.de

Aj vy si každý mesiac kupujete časopisy, pri ktorých si oddýchnete a dozviete sa všeličo nové? Lenže potom ich premiestňujete z miesta na miesto lebo neviete kam ich uložiť tak, aby vám nezavadzali? Máme pre vás skvelý typ!

Dizajnér Christian Lessing z Nemecka vytvoril taburetku Collecteur, ktorá rastie spolu s množstvom vašich obľúbených časopisov.

Fantastický, jednoduchý kus nábytku, ideálny aj do malých príbytkov. Poskytne vám pohodlné sedenie a zároveň potrebný úložný priestor. Takýmto spôsobom budete mať časopisy prehľadne usporiadané a vždy po ruke. Výška taburetky sa reguluje od počtu týchto časopisov, ktoré sú umiestnené v jej vnútornej časti. Umožnia vám to dva nastaviteľné oceľové kusy kovu, ľahko sa posúvajúce podľa potreby. Vrchná časť je buď drevená (využiteľná aj ako menší stolík) alebo čalúnená. Zakúpiť si ju môžete v bielej alebo v prírodnej farbe kovu.

taburetka_b

http://www.my-deco-shop.com

taburetka_c

http://www.my-deco-shop.com

 Taburetka bude skvelým bytovým praktickým doplnkom do moderných domácností, ktorá oživí interiér a aj hostia ocenia jej veľmi zaujímavé prevedenie.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.