Elegantné kresielkové sedenie

kresielko set3

Ako elegantné a pohodlné posedenie Vám môže slúžiť náš nový set do obývačky zvaný Koktejl Osman. Zaručujeme, že bude vhodný, navyše keď sa skombinuje s ostatnými dekoráciami ( napr. biely, tmavý koberec, sektorový nábytok). Tento plne čalúnený set iste upúta pozornosť všetkých vašich hostí.

Guľatý koktejl Osman sa dá využiť na vyloženie nôh, pre lepší relax a odpočinok. Súčasťou je aj elegantná pohovka rovnakého dizajnu a z rovnakého materiálu. Ako ďalšiu novinku ponúkame tzv. ,,Bezrukú stoličku” pre príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi. S luxusne polstrovanými sedačkami a moderným dizajnom si užijete dostatočné pohodlie a relax po ťažkom a namáhavom dni.

kresielko-set2-150x150,,Bezruká stolička” a komplet set so zaujímavým vzorom spestrí Váš domov a prinesie do neho pocit luxusu a elegantnosti. Jej dizajn, veľkorysosť a kvalitu môžete pocítiť hneď , ako si do nej sadnete. Ak máte doma malé deti, nemusíte sa trápiť tým, že poškodia povrch setu pokreslením alebo farbou, materiál je odolný a ľahko sa čistí. Nezachytáva sa na ňom prach. Keď umiestnite set do stredu miestnosti, miestnosť sa zútulní a zároveň bude pôsobiť, že je v nej viac priestoru na doplnky (kvety, svietidlá a podobné dekorácie).

You can leave a response, or trackback from your own site.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.