Inovatívny vykurovací systém – MONOLITE

http://www.architonic.com

Keď teplo stretlo vodu. Na tejto myšlienke je postavený vykurovací systém MONOLITE talianskej spoločnosti Brandoni, ktorý navrhol dizajnér Fabrizio Batoni z Toskánska.

Systém spája v sebe funkčnosť, tajomnosť, univerzálnosť. Pôsobí neskutočne a umelecky zároveň.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako by radiátor zohrial vašu vodu v sprche? A prečo by všetka horúca voda mala zbytočne odtiecť? Nový revolučný vykurovací koncept prináša zmenu v tradičnom vykurovaní kúpeľní.

monolite_2

www.brandoni.com

Je zložený zo sprchovej vaničky, radiátora, sprchovacej hlavice z ocele, ručnej sprchy, kohútikov rôznych veľkostí a tvrdeného bezpečnostného skla. Hliníkový radiátor samozrejme môžete využiť aj v priestorovo menších kúpeľniach, keďže žiarivý stĺpec je dostupný v šírke 500 mm alebo 400 mm. Tvrdené sklo je kvalitné, v hrúbke 8 mm. MONOLITE si môžete vybrať z otvorenej verzie alebo rohovej verzie, kde sa dajú bočné dvierka zavrieť. Široká škála doplnkov vám umožní zakúpiť si množstvo držiakov na uteráky, po háčiky na zavesenie oblečenia. A to všetko vo viacerých farbách.

Vykurovací systém je k dispozícii v rozličných farebných verziách čím sa ideálne hodí do športových klubov, fitness a wellness centier, ako aj do hotelov.

Dokonalý MONOLITE systém má skvele premyslené funkcie. Vyniká moderným a originálnym dizajnom a navyše je aj ekologicky šetrní.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.