Šikovná dvojsedačka v modernom prevedení

www.toothezoo.nl

Dnešná doba je uponáhľaná viac ako kedykoľvek predtým. Každý z nás cestuje za prácou, do škôl, na výlety, za zábavou, technológia je stále viac a viac mobilná a obedné prestávky sú čím ďalej tým kratšie…Všetko sa určitým spôsobom prispôsobuje tomuto tempu, aj nábytok.

Holandská spoločnosť TOOtheZOO vyrobila z TOOaPICNIC sériu moderných a hlavne praktických dvojsedačiek. Tento nábytok sa skladá z operadla, dvoch kresiel a stolíka. Séria sedačiek je rozdelená na tri druhy: Share, Chill, Chill + Hide. Všetky sú mimoriadne pohodlné, na pohľad zaujímavé i príjemne vkusné.

sedacka1

http://www.toothezoo.nl

Základným modelom je Share, ktoré má jednoduché prevedenie. O niečo pohodlnejší je druh Chill, pretože je tam možnosť pridať opierky na obidvoch koncoch sedačky. Výrazne sa však líši Chill + Hide, na tzv. loveseat štýl. Vyššie opierky spolu s chrbtom, zabezpečujú súkromie pre dve osoby, sediace v tejto dvojsedačke. Jej súčasťou môžu byť aj vankúše pre väčší komfort.

sedacka3

http://www.toothezoo.nl

Využitie týchto dvojsedačiek so stolíkom je naozaj rôznorodé. Chvíľkový oddych poskytnú od hotelových hál cez letiskové salóniky, kancelárie po menšie kuchyne či jedálne. Sedenie v sedačkách výborne poslúži na súkromné prípadne pracovné rozhovory.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.