Jedinečné a štýlové barové stoličky

http://www.wayfair.com

Barové stoličky skvelým spôsobom dotvárajú vzhľad či už jedálne, terasy, kuchyne, nočných barov a reštauračných zariadení. Sú moderné, praktické, štýlové aj elegantné zároveň.

Poslúžia aj ako dekoračný prvok akéhokoľvek interiéru ale tiež poskytnú pohodlné sedenie. Napríklad sa hodia ku kuchynským ostrovčekom, čím vytvoria zaujímavý kút pre celú rodinu. V jedálni sa k vysokému stolu hodia barové stoličky vyrobené z chrómu a ocele, kde vynikne ich krása. Domáci bar naopak vyzdvihnú barové stoličky, ktoré sú robustné, elegantné a pevné.

barova_stolicka_1

http://www.wayfair.com

Vzory a štýly barových stoličiek
Ak plánujete kúpiť takéto stoličky do kuchyne, musíte zvážiť jej vzhľad. Dostupné sú v rozmanitých vzoroch i materiáloch. V prípade, že je kuchyňa ladená do vidieckeho štýlu, vyniknú v nej barové stoličky starožitného a rustikálneho prevedenia. Vyrezávané drevené stoličky vkusne zapadnú do takéhoto interiéru a nebudú rušiť celkový dojem, ako by to bolo napríklad v prípade oceľových stoličiek. Barové stoličky by mali byť funkčné, stabilné, odolné a zamerať sa treba tiež na ich správnu výšku.

barova_stolicka_2

http://www.overstock.com

Ideálne sú barové stoličky s nastaviteľnou výškou. Sú ľahké a môžete ich premiestniť z miesta na miesto. Stoličky pestrých svetlých farieb oživia každý interiér. Niektoré si môžu dokonca nastaviť otáčanie sedadla. Veľmi pekné stoličky s chrómovanou povrchovou úpravou a koženou aj čalúnenou sedačkou sú obľúbené v baroch alebo reštauráciách. Prevedenie stoličiek je rôzne. Môžu byť guľaté, pravouhlé, drevené, farebné, s operadlom alebo bez. Každá barová stolička však musí disponovať s operadlom pre nohy.

Počas leta na terase určite využijete barové stoličky vyrobené z prútia či ratanu. Dokonale zapadnú do tohto ľahkého prostredia. Mnoho kreatívnych dizajnérov vytvorí barové stoličky jedného druhu, ktoré sú skvelé pre jednotlivú terasu alebo bar. Niektoré sú tiež perfektne ručne maľované.

Barovými stoličkami si určite dokonale, jednoducho a štýlovo oživíte domácu atmosféru aj vďaka originálnemu dizajnu, vzorom i farbám.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.