Krbové kachle s akumuláciou – luxusný kúsok

ARONA

I tento rok Romotop potvrdil pozíciu lídra a predstavil radu noviniek v mnohých variantoch krbových vložiek a krbových kachieľ. Tento krát výrobcovia vyvinuli technológie v ktorých sa skrýva schopnosť kachieľ akumulovať vyrobené teplo a rozložiť jeho sálanie do dlhodobého časového intervalu.

Krbové kachle ARONA s akumuláciou sú naozaj luxusným kúskom. Obsahujú špičkovú veľkoplošnú keramiku, ktorá pochádza z firmy Hein & spol. Keramické kachle takého veľkého formátu a naviac v kvalite a presnosti zodpovedajúcej luxusnej triede kachieľ ARONA dokáže vyrobiť naozaj málokto. A aby toho nebolo málo, výrobca vyrába kachle hneď v tridsiatich možných farebných variantoch glazúr a to lesklých, matných a takzvaných efektných. Krbové kachle ARONA jasne ukazujú, že použitie keramických kachieľ má svoje miesto nielen v klasických krbových kachliach ale i v tých najmodernejších kachliach.

Srdcom krbových kachieľ ARONA je kvalitná a overená krbová vložka Romotop KV 075/02 dosahujúca výborných parametrov . Pri menovitom výkone 9 kW a účinnosti 90 % spĺňajú kachle nielen Európsku normu EN 13 240 ale aj prísne rakúske a nemecké normy.

Krbové kachle ARONA

Tieto štýlové kachle zdedili po krbovej vložke Romotop KV 075/02 rad vymožeností. Sú napríklad vybavené dvojitými presklenými dvierkami, kde vnútorné sklo je naviac pokovované špeciálnou reflexnou vrstvou odrážajúcou tepelné lúče späť do spaľovacej komory. Táto úprava znižuje takzvané ostré teplotné žiarenie cez presklenie a zároveň zvyšuje kvalitu spaľovania. Nielen vďaka tomu, je sklo dvierok pri horení úplne čisté a k jeho údržbe človek potrebuje len navlhčenú handru, ktorou občas zotrie usadnutý prach z rozvíreného popola. Užitočná je aj úprava popolníka vo forme takzvaného boxu. Nádobu popolníka jednoduchšie priklopíte dodávaným krytom a pootočením držiaku zaistíte kryt na nádobu popolníku, potom ju jednoduchšie človek vysype a pritom neriskuje rozsypanie alebo rozfúkanie popola. Samozrejmosťou je tiež centrálny prívod vzduchu takzvané CPV, ktoré umožňuje privádzanie vzduchu pre spaľovanie z exteriéru či možnosť horného alebo zadného napojenia do komína. Zákazník si taktiež môže vybrať z dvoch rôznych rámčekov umiestnených okolo dvierok a. Má k dispozícii čierny lak alebo brúsenú nerez.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.