Krby Digifire

krby+knižnica

S luxusnými novinkami prichádza na trh výrobca moderných krbov Digifire. Ich najnovším výsledkom sú bezdymové guľaté krby na podstavci.

Pri výrobe týchto luxusných krbov boli použité kvalitné materiály na čele s nerezovou oceľou a leštenou žulou, ktorú naviac obklopuje dvakrát tvrdené sklo dodávajúce celému produktu punc prestíže.

Najlepšia vec na týchto krboch je to, že vďaka spaľovaniu etanolu a nie dreva, neprodukujú žiadny dym a hodia sa do domácností, ktoré vyznávajú predovšetkým ekologický prístup pri vykurovaní. Výrobca zároveň dodáva, že vďaka tejto unikátnej vlastnosti, už nie je problém umiestniť krb napríklad do spálne alebo iných izieb slúžiacich na spanie.

Všetko je samozrejme na diaľkové ovládanie, pomocou ktoré si môžete zvoliť intenzitu plameňov, prípadne tieto plamene aj úplne uhasiť.

Krb a knižnica v jednom

S veľmi unikátnymi riešením krbu prichádza spoločnosť Edlikamin, o ktorej sa rozhodne nedá povedať, že sa bojí experimentovať. Ich posledným výsledkom sú luxusné krby, ktoré okrem vykurovania miestnosti plnia i veľkú úlohu z hľadiska estetiky. A to predovšetkým vďaka starostlivo zvoleným materiálom. Pri výrobe boli využité materiál ako oceľ, satén ale predovšetkým kvalitné drevo. Už pri prvom pohľade si každý všimne, že dizajn je naozaj nadčasový. Najzaujímavejšie je na celom produkte to, že je krb spojení s knižnicou a toto spojenie je veľmi efektné a štýlové. Len si predstavte príjemné chvíľky v kresle s vašou obľúbenou knihou a to spolu s praskotom dreva v krbe. Hotová idylka.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.