Kvalitné, moderné materiály pri záhradnom nábytku

Criollo_2.ashx

Súčasnou požiadavkou zákazníkov pri výbere nábytku je väčšinou pohoda, štýl a nenáročná údržba. Kvalitné moderné materiály a dokonalý štýl sú prednosťou väčšiny súčasného záhradného a wellness nábytku.

Trh s týmto nábytkom je plný kvalitných dizajnových kúskov. Zákazníci si musia položiť otázku či chcú nábytok drevený, kovový alebo ratanový. Rýchle rastúca obľuba moderných materiálov používaných pre výrobu wellness nábytku súvisí predovšetkým s ich mimoriadnou odolnosťou proti vode, slnku a všetkým nepriaznivým podmienkam v exteriéri i náročných podmienkach v interiéri wellness a spa prevádzky. Prednosť majú rozhodne materiály nenáročné na údržbu, tie, ktoré sa ľahko udržujú čisté alebo si nevyžadujú takmer žiadnu údržbu.

Záujem je o výberové druhy exotických drevín, kvalitný hliník, nerez, výplety z polypropylenových vlákien. Vhodné a žiadané sú aj tkaniny, ktoré sú UV rezistentné, odolné voči vode a nepriaznivým poveternostným vplyvom. Zákazníci majú radi aj tkaniny, ktoré neblednú, nenasiaknu vodou a dobre sa čistia. Moderné materiály umožňujú výrobu veľmi ľahkého nábytku, ktorá vo vonkajšom prostredí vydrží za každého počasia. Pri výrobe sa používajú ochranné nátery, ktoré dodajú odolnosť nielen proti korózii ale i proti UV žiareniu.

Umelé výplety na prvý pohľad vypadajú ako prírodný materiál a sú na nerozoznanie od originálnych drevených nábytkov. Sú vysoko odolné proti poveternostným vplyvom a náročným podmienkam. Ich veľkou výhodou je to, že nepotrebujú žiadnu údržbu. Unikátne sú polyesterové vlákna potiahnuté polypropylenom, vďaka ktorým nábytok nepotrebuje žiadnu špecifickú údržbu a stačí na ne len saponát a voda.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.