MODERNÁ OBÝVACIA STENA

OBýVAčKA0000

Dalo by sa povedať, že obývačka je srdcom bytu alebo domu, v ktorom bývame. Po pracovnom dni sa v nej stretávame s rodinou prípadne cez víkend si pozývame priateľov.

Preto si ju zariaďujeme tak, aby sme sa v nej cítili príjemne, samozrejme každý podľa vlastného vkusu.

Jadro obývačky tvorí obývacia stena, ktorá zaberie najväčší priestor v izbe. Na nábytkarskom trhu nájdeme rôzne druhy obývacích stien od moderných, exkluzívnych, cez klasické až starožitné obývacie steny.
Novinkou je obývacia stena s nábytkom, ktorý má nadčasový dizajn. Základ tvorí jednoduchosť. To znamená, napriek tomu, že pôsobí jednoduchým dojmom, má všetko čo potrebujeme. Uzavreté skrinky, police na knihy a samozrejme priestor na televízor akýchkoľvek rozmerov a inú elektroniku.

Obývaciu stenu tvoria masívne dosky, ktoré sú kvalitne vypracované a materiál je lesklý čo dodáva vzhľadu vysokú eleganciu. Pozitívom tejto jednoduchej steny je flexibilita, ktorá umožňuje ľubovoľné rozmiestnenie, napríklad po sťahovaní alebo túžbe po zmene priestoru. Čo sa týka farebných možností, zvláštnosťou je slivkové prevedenie, ktoré je veľmi pekné a moderné, v ponuke sú aj biele a čierne prevedenia.
Zaujímavá je aj moderná obývacia stena, ktorá je zhotovená vo farebnej kombinácii biela – zebra. Skladá sa z desiatich častí. Vrchnú časť tvorí polica, ďalej sú to biele skrinky, ktoré majú zabudované osvetlenie z vnútra. Uzavreté skrinky, tvoria spodnú časť a môžeme na ne uložiť napríklad televízor. Obývaciu stenu tvorí ešte polica a skrinka, ktoré sú zaujímavo umiestnené.

Spomenuté druhy obývacích izieb sú vhodné pre všetkých ľudí, ktorý majú radi dizajnérske lahôdky a moderný štýl bývania.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.