Moderné krby bez popolu

moderné krby bez popola

Chcete mať krb i u váš doma? Radi sa dívate na americké filmy, kde je krb súčasťou každej domácnosti? Chcete si taktiež dopriať kúsok takéhoto luxusu? Dnes si môžete zaobstarať krby, ktorý si zadovážite bez akejkoľvek námahy.

Kto neuvidí, tak ani neuverí. V súčasnej dobe sú dostupné elektrické krbové vložky, ktoré dokonale imitujú polená dreva ale aj oheň. Moderné elektrické krbové vložky zaujmú svojím 3D efektom, vďaka ktorému je priblížený skutočný dizajn horenia dreva v krbe. A čo viac, s krbom nemáte žiadnu prácu. Doma nebudete mať prach ani zápach či dym. Vôbec sa nemusíte obťažovať s hľadaním dodávateľa na drevo.

Prevádzka krbu je veľmi jednoduchá a zvládlo by ju aj dieťa. K fungovaniu krbu vám postačí liter mäkkej alebo destilovanej vody, ktorá sa leje do nádržky. Za malú chvíľu sa z krbu vyvalí osvetľujúca para. Je skoro taká istá ako keď zapálite mäkké drevo v krbe. Integrované diódy polien imitujú pocit žeravenia. Možno si ale myslíte, že takýto elektrický krb vás doma nezahreje. Ale to sa veľmi mýlite. Stačí, ak stisnete jedno tlačidlo a prúd teplého vzduchu pôjde priamo na vás. Zahriatie pocítite okamžite.

Finančná stránka týchto krbov tiež nie je zlá. Elektrické krby sú nenáročné na spotrebu energie. Hodinová pohoda pri krbe vás vyjde na neuveriteľnú jednu korunu. Niektoré krby totiž pre svoju prevádzku potrebujú 200 W energie za hodinu. Pokiaľ však budete kúriť drevom, tak vás jedna hodina vyjde na päť až desať korún. Preto si vyberte do svojho domu či bytu krb, ktorý bude vytvárať jedinečný vzhľad obývacej izby.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.