Elektrické krby

el-krb2-300x261

Elektrické krbové vložky sa dajú kúpiť ako s kúrením, tak aj bez kúrenia. Elektrické krby s ohniskom sú praktickou a dizajnovou súčasťou interiéru.

Slúžia ako doplnok v domácnosti ale aj ako plnohodnotné vykurovacie teleso. Elektrické krby bez ohrievacej funkcie sú veľmi vydareným dekoratívnym doplnkom každej miestnosti, predovšetkým v obývacích izbách alebo v jedálňach. Prednosťou elektrických krbov s vyhrievacou funkciou je, že zatiaľ čo pri klasických, otvorených kozuboch uniká až 85 % tepla do komína, pri elektrických krboch je účinnosť až 100 %. A všetko teplo tak prúdi priamo do vykurovacieho priestoru.

Ďalšou výhodou je fakt, že nemusíme mať žiadny odvod splodín komínom. Výhodou je aj to, že u všetkých modelov možno za teplého počasia elektrické vykurovanie vypnúť, pričom efekt horiacich plameňov zostáva nezmenený.

el.krb_-300x134Výrobcovia ponúkajú elektrické zariadenia v celej rade modelov, prevedeniach, veľkostiach a materiálov. K dispozícii majú voľne stojace elektrické krby, krbové vložky pre zabudovanie do steny a krbové vložky pre vloženie do klasických krbov. Krbové vložky používajú ako zdroj svetla klasickú žiarovku, ktorá sa dá ľahko vymeniť v prípade poškodenia žiarovky. Krby sa pripájajú k zdroju 220 V.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.