Motýlia stolička – komfort i vkus

http://www.cb2.com

Bola navrhnutá už v roku 1938 v Buenos Aires tromi partnermi z Austral Group – Antonio Bonet, Juan Kurchan a Jorge Ferrari Hardoy. Stolička sa pomenovala teda po nich: BKF.

Je už na pohľad atraktívna a to vďaka svojmu modernému dizajnu. Využiť sa dá ako rekreačné sedenie v interiéri aj v exteriéri. Výrobným materiálom je pevné drevo a kov. Sedacia časť je zhotovená z kvalitného textilu, ktorý je samozrejme dostupný v rôznych pestrých farebných prevedeniach, s možnosťou výberu pekných vzorov. Svojim vzhľadom zapadne do každého interiéru, či už je to štýlový podnik, obývačka alebo terasa. Stačí si vybrať podľa svojho vkusu.

Nezabudnite ani na svoje ratolesti a tieto stoličky im zadovážte do detskej izby. Ich malý raj rozjasnia a skvele sa s nimi vyhrajú. Veľkým pozitívom je spratnosť, trvanlivosť a praktickosť motýlích stoličiek. Jednoducho ich zložíte a odložíte, prípadne vám poslúžia v parku počas pikniku. Taktiež sú ideálne do priestorovo menších domácností.

motylia_stolicka_b

http://www.circa50.com

Tvorcovia sa okrem kreativity sústredili aj na to, aby vám elegantná stolička poskytla maximálny odpočinok. Pohodlne môžete sledovať televíziu, čítať knihu alebo si aj nerušene zdriemnuť. Nič nepokazíte, ak stoličku ozdobíte kožušinkou alebo dekou.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.