Nadčasový dekor

http://www.wayfair.com

Ak vás unavuje neustále sledovať nové trendy čo sa bytového interiéru týka, máme pre vás pár tipov, ktoré ostanú štýlové niekoľko rokov.

Menej je viac, platí aj v tomto prípade. Nábytok si v miestnosti rozvrhnite tak, aby nepôsobila príliš zapratane. Vyhnite sa tiež množstvu políc na stenách. Ušetríte si tak aj čas s utieraním prachu.

Farebné trendy sa menia každým rokom a s každou sezónou. Izba však potrebuje farbu, ktorá bude stále populárna. Ľahšie sa vám tak vymenia menšie bytové doplnky ako sú vázy, svietniky či vankúše, ako napríklad sedačka žiarivej farby.

Jednoznačne si zadovážte funkčný nábytok. Nie vždy je totiž to napríklad štýlové kreslo netradičného tvaru v časopise pohodlné aj v skutočnosti. Alebo sklenený konferenčný stolík, na ktorý budete mať obavy položiť ťažšiu misku s ovocím. Nábytok sa má využívať a nie ho len obdivovať.

Nezabudnite na komfort! Pokiaľ budete často vymieňať sedačku len preto, že sa na nej nebudete cítiť dobre, nedá sa hovoriť o nadčasovom nábytku. Zakúpte si taký nábytok, ktorý vyzerá aj skvele, aj vám zabezpečí potrebný komfort.

Uprednostnite kvalitu pred kvantitou. Nepotrebujete zapratať každé voľné miesto na stene obrazmi či fotkami, tak isto ako aj police rozličnými soškami či knihami. Kúpte si kvalitné prvky umenia, ktoré ostanú trendové dlhé roky.

Najlepšie vašu izbu osvetlí prirodzené svetlo. Preto pri kúpe závesov či záclon, dbajte na typ okna, ktoré denné svetlo ľahko pustí dnu. V opačnom prípade, investujte do veľmi kvalitného umelého osvetlenia.

Oplatí sa nakupovať s rozumom. Ušetríte tak čas i peniaze. Radšej si zadovážte trvanlivé a kvalitné výrobky. Nebudete mať zbytočné výdavky na výrobky, ktoré budete musieť pre ich nízku kvalitu a cenu, často obmieňať.

Vďaka teplým a hlavne nadčasovým odtieňom farieb ako karamel, oker či slivka, bude váš domov pôsobiť útulne, teplo i príjemne. Ďalšou skvelou voľbou sú odtiene sivej farby. Tak isto je to farba, ktorá len tak rýchlo nevyjde z módy. V širokej škále od jemného cez tmavý odtieň až po nádych modrého odtieňa, vyzerá jedinečne. Či už sa jedná o steny, bytové doplnky, kuchynské linky alebo kúpeľne.

Prehľadné a praktické uskladnenie vecí zabezpečí, že váš domov bude pôsobiť estetickým a šťastným dojmom.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.