Ako vplýva detská izba na vývoj našich detí.

detská izba

Pekná, dobre zorganizovaná detská izba pomôže vášmu dieťatku si nájsť viac seberovných priateľov  a tým pomôže zlepšiť jeho komunikačné schopnosti, čo mu pomôže v jeho ďalšom vývoji. Pomôžeme vám správne vybrať a rozmiestniť nábytok a koberec  do detskej izby.

Najdôležitejšia je dobrá organizácia, množstvo úložného miesta a priestoru na hranie. Snažte sa vštiepiť poriadok do svojho miláčika  čo najskôr. V budúcnosti to ušetrí veľa práce  aj vám aj jemu.

Detská-izba-20

Vyberte nábytok do detskej izby tak, aby aj farebne ladil podľa toho akú ma vaše dieťatko rado farbu. Príjemne tiež pôsobia detské izby, ako celok navrhnuté  v určitom motíve. Napríklad detská izba pre mladého doktora, kozmonauta , kuchára,  futbalistu či izba pre mladú princeznu.

Detská-izba-30

Do detskej izby vám tiež odporúčame kúpiť kvalitný nábytok od známej značky, pretože nekvalitná drevotriesková doska môže uvoľňovať  zdraviu škodlivý karcinogén formaldehyd, ktorý sa používa pri ich výrobe. Tomuto sa tiež dá predísť kúpou detského nábytku z masívneho dreva. Masív je prírodné drevo povrchovo upravené vysokokvalitnými ekologickými lakmi, takže formaldehyd neuvoľňuje.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.