Perleťové darčekové krabičky nielen k Vianociam

Krásne perleťové darčekové krabičky za super ceny? Áno, túto ponuku vám prináša e – shop s obalovými materiálmi a krabicami Paketo.sk.

Krabičky sú vyrobené z veľmi elegantného perleťového papiera vo farbách červenej, striebornej a zlatej. Krabičky na šperky, hodinky, darčekové pukačky čiže šošovky, všetky tieto typy v niekoľkých rozmerových radoch si môžete zakúpiť nielen na balenie vianočných darčekov. Materiál, z ktorého sú krabičky vyrobené, je veľmi ľahký, takže nie je problém posielať takto zabalené darčeky aj poštou.

Svojou univerzálnosťou sú vhodné aj pre iné slávnostné príležitosti. Ak by ste si nevybrali rozmer, dokážu vám odborníci na Paketo.sk vyrobiť krabičku priamo na mieru vášmu produktu.

A čo ďalšie druhy darčekových obalov?darkove_krabice_celek

Krabica na víno​​, krabice na výslužky alebo papierové tašky. Aj tieto druhy darčekových obalov na paketo.sk majú. Na výber je veľa druhov a farieb. Vyberie si každý. Cenové relácie sú viac než priaznivé. Dokonca poskytujú aj množstevné zľavy pri väčšom odbere. Takže ak potrebujete darčekové krabice na víno ​​pre svojich zákazníkov, zamestnancov alebo priateľov, ste na správnej adrese.

Kartónové krabice na mieru a iné obaly so zľavou

Poznáte tú situáciu, keď potrebujete zabaliť tovar, zháňate krabice na uskladanie a archiváciu , alebo krabicu na sťahovanie? A nemôžete zohnať vhodnú krabicu? Buď je veľmi malá, krátka alebo veľká, či dlhá. Tisíc ponúk, ale ani jedna nie je takých rozmerov, ktoré práve potrebujete. Je predsa zbytočné baliť tovar do veľkej krabice, ktorú potom musíte ešte „niečím“ vypchať. Ak si z ponúkaných rozmerov krabíc skutočne nevyberiete, môžete si nechať zhotoviť krabicu priamo na mieru Vášmu tovaru. A to už od 1 ks! Ochotne vám poradia i s najvhodnejším technickým riešením, podľa povahy tovaru.

Posielate tovar poštou? Zháňate poštové krabice ? Určite by sa vám mohla hodiť aj bublinková fólia, ktorá tlmí nárazy a tým chránia prepravovaný tovar. Alebo drevitá vlna, ktorá je lacnejšou variantou fixácie. Jej použitie je ako funkčné, tak dekorač0400postovniné. V krabici s priehľadným vekom pôsobí drevitá vlna veľmi vzhľadně a má aj ochrannú funkciu darčeka zabaleného vnútri.

Ku krabiciam sa Vám určite zídu aj ďalšie druhy obalov, ktoré sú na bezpečné balenie nevyhnutnosťou. Ako rýchlo a ľahko rozdeliť súčiastky, bižutériu a ďalšie druhy drobného tovaru? Skvelým pomocníkom sú rýchlouzatvárateľné vrecká. V ponuke sú hneď tri varianty zhotovenia a nespočetne veľa ponúkaných rozmerov. Klasická varianta rýchlouzatvárateľného vrecka je vhodná na všetky typy tovaru. Na popisovanie sú určené rýchlouzatvárateľné vrecká s pruhmi. Ak potrebujete k svojmu tovaru vložiť potrebnú dokumentáciu, leták alebo záručný list, práve pre Vás sú určené ZIP vrecká s kapsičkou.Ak hľadáte širokú ponuku so skvelým servisom a odborníkmi na svojom mieste, nakupujte na Paketo.sk. Nákup sa vám iste oplatí.

 

 

 

 

krabice_na_zakazkudarkove_krabice_3

darkove krabice_vino

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.