Pružinové matrace do každej postele

bona pocket kopia

Vzhľadom na vyššie zaťaženie dnešných ľudí sa nie nadarmo prízvukuje potreba dopriať telu plnohodnotný oddych a regeneráciu. Čo by to bol za relax, ak by nezahŕňal dobrý spánok dodávajúci sily nášmu telu. Preto by sme s ochotou spraviť niečo prospešné pre svoje zdravie mohli začať napríklad s výberom kvalitného matraca.

Pri voľbe správneho matraca musíme zohľadniť jeho štruktúru, vlastnosti a použitý výrobný materiál, pretože nie každý druh môže vyhovovať Vašej fyziologickej stavbe. Aj preto sa začalo veľa zákazníkov orientovať na špeciálne pružinové matrace, ktoré patria k flexibilným produktom a dokážu ulahodiť prevažnej väčšine ľudí.

 

Dva druhy pružinových matracov

 

1. Matrace s klasickou pružinou BONELL –  Tieto produkty ponúkajú vysoký komfort a ich odolnosť je viac ako skvelá. Kombinácia materiálov ako gumokokos, latexová pena alebo LISTEX robia z matracov zdraviu prospešné doplnky. Za zmienku stojí aj vynikajúca cena, ktorá nijak neublížila kvalite.

 

2. Taštičkové matrace – Druhým typom sú taštičkové matrace, ktoré nie sú až tak tvrdé ako tie s klasickou pružinou, no majú dosť iných plusov. Flexibilnejšia konštrukcia im umožňuje byť súčasťou polohovateľných roštov a nezabúdajme ani na lepšie kopírovanie tvaru tela. Aj pri nich hrá hlavnú úlohu gumokokos, latexová pena alebo pena komfort.

                  

Prvenstvá pružinových matracov:

 

-          sú najtvrdšie, takže majú aj najdlhšiu životnosť

-          zo všetkých typov matracov znesú najvyššiu váhovú záťaž

-          pružinová štruktúra im dodáva najvyššiu možnú odolnosť

 

Ohlasy zákazníkov na pružinové matrace sú pozitívne a ich osoh pre zdravý a nerušený spánok sa osvedčil. Toto riešenie je dostupné aj pre Vás, stačí si vybrať z ktoréhokoľvek dostupného modelu.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.