Vysnívané bývanie.

GWA104-034

Dnešná doba je ťažká, aspoň tak sa vraví. Kúpa nehnuteľnosti je vo väčšine prípadov celoživotným záväzkom v podobe fixných splátok. Pri kúpe nášho bytu či domu je preto priam nutné poriadne si dať pozor na to, kam sa sťahujeme.

V súčasnosti je trh s realitami v celku priaznivý, pretože v dôsledku krízy sa ceny realít začali posúvať smerom k nižším sadzbám. Tento trend začal už pred pár rokmi a ešte stále sa drží. Podľa odborníkov je to stav, ktorý by sa v dohľadnej dobe meniť nemal. Vzhľadom na tento fakt je nanajvýš výhodné, kúpiť si nehnuteľnosť teraz. Nikdy neviete aké „finančné  nástrahy“ nás na trhu s realitami čakajú v budúcnosti.

Kríza nebude trvať donekonečna, takže kúpenú nehnuteľnosť môžete neskôr šikovne predať za oveľa vyššiu sumu a slušne na tom zarobiť (samozrejme to neplatí pre tých, ktorí kupujú priestor pre svoj nový domov). Pri kúpe bytu či domu je dôležitá skutočnosť, v ktorom meste sa daná nehnuteľnosť nachádza. Samozrejme, že najvyššie ceny realít sú v hlavnom meste. Bratislave ale nie je snom každého. Pokiaľ vás  „smog a smrad“ veľkomesta neláka, voľte pre svoj budúci život jedno z našich stredne veľkých nádherných miest.

Trebárs „reality Žilinaponúkajú množstvo príjemných bytov i domčekov pre mladé rodiny, ktoré sú úplne nové, cenovo prístupné a patrične vybavené. Zároveň ponúkajú možnosť bývať v jednom z najmodernejších miest našej republiky.

Ak hľadáte niečo severnejšie, bližšie k našim veľhorám, to pravé pre vás budú „reality Poprad“. Ak budete mať pri kúpe nehnuteľnosti šťastie, budete sa na Tatry dívať každé ráno z okna. Spojenie Poprad-Tatry  a Tatranská Lomnica je veľmi dobré, vďaka čomu budete mať našu najväčšiu pýchu „hneď pod nosom“. Nasadnete do vlaku a  v centre najmenších veľhôr na svete budete do pol hodiny!

Ak by ste samých seba nezaradili medzi „horské typy“ ľudí, možno by tým vysnívaným mestom pre vás mohol byť Trenčín. Mesto módy ponúka nielen  život pod unikátnym hradom a historické námestie. Svojim obyvateľom ochotne poskytne aj možnosť štúdia, sebarealizáciu ako v práci tak i vo voľnom čase a nádhernú okolitú prírodu slovenských hôr. „Reality Trenčín“ sú ideálom pre tých, ktorí túžia po harmonickom živote v primerane veľkom meste.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.