Zaujmite príchodom do Vášho domu

http://www.besthomy.info

Hostí, priateľov aj rodinu pred vstupom do nášho domova sprevádza viacero dôležitých faktorov, ktoré im príchod veľmi pekne spríjemnia. Je to celkový atraktívny exteriér okolo domu, ktorý ich víta okrem nás.

Rozdeliť by sme ich mohli na päť faktorov:

1. Dvere – neváhajte vymeniť staré vchodové dvere za originálne nové, rovnakej veľkosti. K dispozícii sú dvere rôznych vzorov, farieb a materiálu. Vyberte si také, čo vám ponúknu okrem vzhľadu aj bezpečnosť. Pretože tá je prvoradá.
2. Osvetlenie – správne vonkajšie osvetlenie pôsobí efektívne. Je podstatné nezabudnúť zapáliť svetlo pred príchodom hostí, aby nedošlo k úrazu. Tak isto bude esteticky a príjemne pôsobiť osvetlenie pozdĺž chodníka. Široká škála solárnych svetiel vám to ľahko umožní.
3. Chodníky – zbavte chodník nečistôt či prípadných hračiek. Nechcete predsa, aby si hostia ušpinili topánky prípadne zakopli o nejakú prekážku.
4. Veranda – určite na ňu umiestnite stoličky alebo hojdacie kreslá. Taktiež kvety, prípadne zvonkohru, čím vytvoríte pokojný dojem okolo domu. Vo večerných hodinách vyniknú sviečky.
5. Príroda

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.