Dizajn svietidiel

dizajnove-osvetlenia

Vyspelosť dnešnej populácie stále rastie a ľudia si môžu dovoliť stále viac luxusu a komfortu. To sa dotýka životného štýlu ale aj bývania. Môžu si zaobstarať služby architekta a rovnako aj dizajnové kúsky osvetlenia. Tie sú dnes už dostupnejšie aj pre širšie vrstvy obyvateľstva. Štýlové svietidlá boli donedávna len výsadou bohatších ľudí, ale trend sa uberá iným smerom. Takéto trendové svietidlá sú dnes cenovo prístupnejšie.

Jedným z takýchto dizajnovo a cenovo prípustných svietidlových setov sú aj Lirio lampy. Túto sadu svietidiel vyrába svetoznámy výrobca svietidiel a to firma Philips. Tento výrobca dokázal spojiť zaujímavý a nadčasový dizajn s veľmi vysokou kvalitou materiálov a veľmi priaznivými cenami. Lirio je koncept, ktorý chce osloviť širší okruh ľudí kvalitným prevedením a nižšou cenou. Zostavu tvoria futuristické moderné lampy alebo aj ucelené produktové svietidlá. Svetlá Lirio sú pritom zhotovené z odolných materiálov. Výrobca použil na výrobu ušľachtilú oceľ, odolné sklo alebo pevné plasty.

Keďže je Lirio určené pre všetkých je veľmi variabilný aj v použití svetelných zdrojov. Svietidlá obsahujú klasické závity pre štandardné žiarovky, úsporné žiarovky ale aj pre LED zdroje. Je to veľkou výhodou, pretože iný výrobcovia musia pre svoje jedinečné svietidlá prispôsobovať aj svetelné zdroje. Tie sú často veľmi drahé, nehospodárne alebo neekologické.

lirio svetla

zdroj: http://www.platinlux.com/products/en/Pendant-Lights/37095-31-LI-Trelome-pendant-by-Lirio.html

Lampy, lustre, svietidlá patria medzi základné prvky v interiéry. Tie môžu navodzovať rôzne nálady a tak ovplyvňovať celú atmosféru bývania. Preto neváhajte a zadovážte si do vašej domácnosti tento zaujímavý svietidlový komplet. Zaručene sa vám zapáči a vy objavíte v týchto lampách chýbajúci luxus a kvalitu.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.