Jarné trendy vo svete podláh

Podlaha - hlavný

Nový nádych a pocit prírody by chcel docieliť vo svojich domácnostiach takmer každý z nás. Máme nekonečne veľa možností, ako si môžeme prírodu vniesť do našich domovov, či panelákových bytov. Treba brať do úvahy celkové zariadenie v byte, jednotlivé prvky, materiály, farby a dekorácie, ktoré v našom príbytku prevládajú. Prírodné podlahy sú vynikajúcim riešením, pre ktoré ak sa rozhodneme, určite nebudeme ľutovať.

Každá sezóna so sebou prináša nové trendy, nápady, ktoré zahŕňajú aj oblasť staviteľstva a interiérového nábytku. Obľúbené sú dubové podlahy, ktoré nájdeme v rôznych farebných prevedeniach. Výrobcovia sa trochu pohrali s farebnosťou a materiálmi a tak vytvorili dizajnovo pekné a kvalitné podlahy. Na trhu sa objavili nové dobové podlahy v rôznych farebných prevedeniach, kde sa vytvorili nové odtiene farieb. Dub nájdeme v prevedeniach SAND, STONE, EARTH, SNOW. Farebnosť dubových podláh zabezpečuje prírodné zloženie dubového dreva. Môžeme si vybrať z masívnych podláh či z tých čo majú dyhu na povrchu.

Podlaha-1Ak farbu dreva skombinujeme s rôznymi aktivátormi, docielime tak zaujímavé farebné odtiene. Pri takto zafarbených podlahách môžeme počítať s nespornou výhodou a to takou, že farba v primeranom a odpovedajúcom množstve sa nachádza priamo v dreve pod lakom, či olejom, ktoré sa bežne používajú pri finálnej úprave každej prírodnej podlahy a následne tak vydrží dlhšie, ako pri podlahách, ktoré sú upravené špeciálnymi pigmentmi, ktoré tvoria iba laky, či farebné oleje. Pri týchto nových dubových podlahách je istá dlhá farebná trvanlivosť, taktiež jednoduchšia údržba, ktorá sa prevádza jednoduchými prípravkami, ktoré sú určené pre oleje a laky, ktoré sú na podlahách.

Podlaha-2

Túžbou každého z nás je, aby náš domov pôsobil moderne, ale zároveň útulne a živo. Tieto nové podlahy majú výšku 2,5 mm a tvorí ju masívne drevo. Nachádza sa tu striedanie úzkych a pestrofarebných lát v rôznych dĺžkach a šírkach, ktorá tak pôsobí živým a hravým dojmom. Pekne sa bude vynímať v menších a rozľahlých priestoroch.

Dokonca si tento typ podlahy nevyžaduje celoplošné riešenie a môžeme ju pokladať plávajúcim spôsobom. Môžeme si ju zvoliť aj do panelákových bytov pri ktorých tak docielime akési oživenie a moderný vzhľad. Podlaha tak ukáže skutočnú silu dubového dreva.

Podlaha-3

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.