Novinky v sortimente krbových kachieľ

novinky pri kachliach

Firma HAAS + SOHN Rukov, s. r. o. patrí medzi špičkových výrobcov, ktorý sa zaoberajú výrobou krbových kachlí a všetkým čo s tým súvisí.

Najmodernejšie technológie pri výrobe sú samozrejmosťou a preto firma zaisťuje vysokú kvalitu výrobkov ale i produktivitu práce, ktorá v konečnej fáze umožňuje priaznivú cenu pre konečného zákazníka. Ich výrobky spĺňajú prísne požiadavky na moderné vykurovacie zariadenie. Dizajn ich kachlí je tiež veľmi dobre prepracovaný a zákazníci sú spokojní s ich výrobkami.

Pre sezónu 2011/2012 pripravila firma pre zákazníkov celú kolekciu noviniek, pretože nechcela zaostávať za konkurenicou.

Kachle TREVISO s výmenníkom sa stali jedinečnou novinkou, ktorá sa práve dostáva do predaja. Tento výrobok je jediný v segmente kachieľ, ktoré sa vyznačujú vyberateľným výmenníkom. To znamená, že výmenník je možné dočasne odmontovať za účelom teplovzdušného vykurovania. Ak napojíte tieto krbové kachle s výmenníkom na existujúci vykurovací systém, kde je kombinácia s plynovým alebo elektrickým kotlom, je takmer isté, že behom vykurovacej sezóny ušetrí stovky EUR. To určite odľahčí vašu peňaženku a upokojí vašu utrápenú hlavu.

Celkový výkon kachieľ je 10,3 kW, pričom 5,7 kW tepla je predávané do vody. V kachliach prebieha terciálne spaľovanie a to spôsobuje vysokú účinnosť až 85 %. To všetko zapríčiňuje aj šetrenie paliva. Veľkou Prednosťou kachieľ TREVISO s výmenníkom, ktorú určite oceníte, je nová koncepcia vyberateľného výmenníku. Táto funkcia ponúka jednoduchú možnosť demontáže výmenníku. Takto sa môžu kachle jednoducho prestaviť na teplovzdušný variant. Do kachieľ je možné doplniť vychladzovaciu slučku, ktorá chráni kachle, keď nastane situácia, že vypadne elektrická energia. Kachle sú v dvoch farebných prevedeniach a to vo farbe zelenej alebo v hnedej.

Ďalšou novinkou sú krbové kachle SALERNO, sú to prvé skutočné 4 kW krbové kachle. Sú ideálne pre nízkoenergetické a pasívne domy. Výkon týchto kachieľ je 2 až 4 kW. Vďaka terciálnemu spaľovaniu dosahujú účinnosť 80 % a tieto kachle majú externý prívod vzduchu.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.