Obrazy v byte

Bathroom_001

Ak sa budete pohybovať vo vašom novom byte či dome a dookola budete mať len  prázdne steny, potom je ten správny čas pozrieť sa na možnosti  výzdoby stien. Je veľa druhov, z ktorých si môžete vyberať. Čo musíte urobiť, je rozhodnúť sa aký druh, spôsob a štýl zvolíte, aby ste tým zdôraznili osobný kontakt vášho domova.

Ak už máte svoj dom plný obrazov a dekorácií, nebojte sa, môžete si ho obnoviť a dať mu iný smer bez toho, aby ste úplne zmenili použitý štýl. Takže tam idete cestou výberu fotografií alebo stačí obložiť aspoň jednu časť steny. Ako obklad môžeme použiť rôzne druhy skál, sklenené tabule alebo drevené panely. Niekedy stačí použiť reliéfové stierky a steny vás hneď upútajú svojou zmenou. Pamätajte si, že to nie je len dať obrázok vo farebnom alebo čiernobielom prevedení, ale pozrite sa na farby a efekty, vďaka ktorým sa stanete špeciálnymi. Odporúčame klasický štýl pop-artu a komiksu. Je to originálna voľba a veľmi zábavná!

Urobte si svoj domov príjemnejší. Protagonistami  obrázkov  môžete byť sami alebo vaša rodina. Výbornou alternatívou je zväčšené foto alebo obraz na plátne. Napríklad zábavnou formou je aj koláž z fotografií. Je veľmi pestrou a sviežou pastvou pre oko. Ak nechcete, aby vaše fotografie boli vystavené v miestnosti. Môžete ich uložiť napríklad v spálni, kde bude zachované vaše súkromie.  Fotografie alebo obrazy musia farebne harmonizovať s nábytkom v izbách kde budú použité, aby bola dodržaná jednotná forma prostredia.

shutterstock_4563895Romantický obraz, foto s partnerom, alebo takzvaná momentka detí môže byť aj originálnym darčekom a zároveň taktiež bude výbornou dekórou izby. V súčasnosti sú populárne obrazy zložené z viacerých záberov najmä na plátne,  ale aj z fotografií, ktoré tvoria vkusný celok. Čoraz väčšej obľube sa dostáva foto-tapetám, alebo tapetám s rozličnými vzormi. Ktoré vedia tiež vkusne doladiť miestnosť na tú správnu formu.  Ak nechcete, použiť vaše fotografie, stačí si vybrať len obrázok s konkrétnym fondom, ktorý bude vyhovovať vášmu celkovému dekóru miestnosti, aby to vyzeralo jednotne a hladko.

Spestriť stenu môžeme namaľovaním rôzneho vzoru, kde sa dá použiť veľké množstvo efektov.  Vkusným použitím 3D – nálepiek vznikajú rúrkovité vrstvy, ktoré zdôraznia výzdobu. Pri čom  niekedy platí, že menej je niekedy viac.
Pamätajte, že najdôležitejšie je vidieť jednotu v miestnosti alebo priestore. Napríklad, plátno s obrazom, kde sú umiestnené  tri poháre vína. Stačí tam popracovať s bilanciou štyroch farieb a hneď máme zlepšené svetlo v miestnosti.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.