Pop štýl – domáce kancelárie

minimalist lwhite lounge

Použitie farieb, svetla a moderného dizajnu je funkčnou charakteristikou pop štýlu. To môže byť veľmi vhodným základom pre zariadenie malej kancelárie alebo štúdijnej časti.

Fluór – farby vyžarujú energiu, contagiously prinášajú dynamiku do priestoru. Pri tejto príležitosti sme ako príklad zariaďovali pracovnú plochu, nakoľko vezmeme  do úvahy, že domáce kancelárie sú čoraz viac žiadanejšie. Dáme Vám niekoľko rád, v ktorých miestnostiach ju možno umiestniť a ako.

Pri výbere miesta sa musíme riadiť ponúkanými možnosťami prostredia, teda kde nám to rozloha dovoľuje. Ak nemáme samostatnú miestnosť, ktorú by sme zariadili v tomto duchu, zvolíme teda aj priestor v priestore. Najčastejšie sa umiestňujú buď v spálňach, detských izbách alebo aj v kuchyniach ale tam sa už doporučuje predeliť dané prostredie. A to buď formou paravánu, ktoré sú vkusným prvkom na oživenie miestnosti alebo obľúbeným sklobetónom, kde máme tiež možnosť sa pohrať s farbami.

shutterstock_1490499

Ako desktop si môžete vybrať farbu dosky stola, ktorú najviac zdôrazní oceľová konštrukcia nôh. Je vždy dôležité mať komodu pre ukladanie všetkého, čo chcete mať vždy po ruke a položiť na ňu napríklad tlačiareň. Treba dbať na to, aby plocha ktorá nám ostane na stole bola dostatočne priestranná na prácu. Pri výbere komody berieme do úvahy, že treba vybrať model kovu a farby, aby tvorila celok so stolom. Pre stolnú lampu je najužitočnejším miesto v rohu stola a to väčšinou modely s hadicovou štruktúrou, ktoré sa ľahko prispôsobia práci.

Kartotéky sú nevyhnutné v kancelárii. Ak chcete zachovať moderný štýl tohto prostredia je potrebné vybrať nízke a to v kombinácii buď s kovom alebo sklom, aby nedošlo k preťaženiu priestoru. A naďalej poskytovať farbu a dizajn, by mali aj ostatné  zložky a ďalšie príslušenstvo špecifické pre kancelárie alebo študijné oblasti.

Nič lepšieho pre svoj výkon nemožno urobiť, ako umiestniť obrázok, ktorý motivuje našu prácu alebo štúdium. Ním môže byť napríklad obraz, fotografie, alebo čoraz obľúbenejšia tapeta. Stačí ju umiestniť na voľnú stenu a poriadne spríjemní atmosféru. Niekedy dosť urobia aj poličky napr.  z plastu alebo korku, ktoré nahradzujú zaužívané drevené materiály. Čoraz väčšej obľube sa dostáva veľká doska v atraktívnej farbe, na ktorú možno upevniť menšie poličky a tiež plní aj dekoratívnu funkciu.

Ak chcete dokončiť výzdobu tejto oblasti práce alebo štúdia do bodky, treba navyše doplniť lampu s originálnym dizajnom, alebo zvoliť hru osvetlenia s bodovými svetlami, lenže pri nich musíme mať na pamäti, že pri práci alebo pri štúdiu potrebujeme dostatočné množstvo osvetlenia.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.