Vyhrajte novinku SAVO PLUS GEL od firmy Bochemie

SAVO PLUS GEL EUCALYPTUS 01112010

Aj Vy máte v kúpeľni množstvo prípravkov na odstránenie nežiaducich škvŕn a nečistôt? Je najvyšší čas ich nahradiť jedným!

Novinka Savo Plus Gel v sebe spája dlhoročnú tradíciu výroby čistiacich prostriedkov s ekologickými hodnotami súčasnosti. Jediným multifunkčným prípravkom Savo Plus Gel nie len čistíte, ale aj dezinfikujete všetky potrebné miesta od zárodkov vírusov a baktérií.

Savo Plus Gel – chlóru sa báť nemusíte

Hlavnou zložkou novinky je silné dezinfekčné činidlo – aktívny chlór., ktorý môžeme prirovnať ku chlóru, ktorý obsahuje kuchynská soľ. Ten aktívne reaguje pri styku s kyslíkom. Pri tejto chemickej reakcii dochádza k „spáleniu“ všetkých predmetov v okolí aplikácie. Týmito sú pri správnom použití choroboplodné zárodky (baktérie a nebezpečné vírusy) a čiastočky špiny, ktoré sú týmto odstránené. Po reakcii sa aktívny chlór opäť stáva chlórom z kuchynskej soli. Nezaťažuje tak životné prostredie a je úplne ekologický.

Savo Plus Gel do každej domácnosti

Vďaka svojej mul funkčnosti je možné Savo Plus Gel použiť na dezinfekciu a odstránenie zápachov na WC, z odtokov umývadiel a drezov. Čistí a biely okraje vane a umývadiel od nežiaducich škvŕn mydiel a šampónov. Je vhodný taktiež na vybielenie zašlých špár medzi dlažbami a obkladačkami. Veľkou prednosťou je vyššia viskozita prípravku vďaka ktorému rýchlo nestečie a zostáva práve na mieste na ktorom má pôsobiť.

Vyhrajte novinku – Savo Plus Gel!

Pošlite nám na adresu: casopisbyvanie@gmail.com správnu odpoveď na súťažnú otázku: „Ako sa volá novinka obsahujúca aktívny chlór?“ a môžete vyhrať zaujímavé ceny. Výherca bude zverejnený na stránke www.casopis-bývanie.sk

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.