Tak trochu iný záhradný krb

ul-krb-1

Sedávate radi neskoro večer vo vašej záhrade, ale najmä v chladnejších mesiacoch musíte túto svoju obľúbenú činnosť kvôli neznesiteľnej zime obmedziť? Potom zabite dve muchy jednou ranou a zaobstarajte si tento unikátny záhradný krb.

Pokiaľ sa vám pri pohľade na tento tak trochu netradičný krb naháňa v hlave myšlienka ohľadne včelieho úľa, verte, že nie ste jediný.

A vlastne nie je to ani náhoda, pretože presne taký vzhľad výrobca zamýšľal. Nie je to však len dizajn, vďaka ktorému sa stal tento krb veľmi populárny. Fakt je aj to, že okrem vykurovania slúži tento unikátny krb aj ako kvalitný prístrešok, pod ktorý sa môžete schovať v daždivých alebo chladných večeroch.

Ak vám skrátka bude spoločne s vašimi priateľmi zima, prípadne začne pršať, jednoducho sa všetci nasúkate dovnútra krbu a vďaka útulnosti a teplu môžete nerušene pokračovať v zábave, prípadne v táboráku.

Podľa nás ide o veľmi zaujímavý nápad, ktorý na trhu nájde určite svoje uplatnenie. Už len preto, že konkrétne u nás a celkove v strednej Európe v poslednej dobe počasie nie je veľmi pohostinné.

Tento krb ponúka architekt Haugen/Zohar na svojej webovej stránke hza.no.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.